26.7 C
Saray

Saray Streetball Turnuvası nefesleri kesti

En Çok Okunanlar

Hem sporcu hem de izleyici katılımıyla Trakya Bölgesi’nin en iyi sokak basketbolu organizasyonu olarak gösterilen Ziya Berhan Kılıç Saray Streetball Turnuvası renkli ve çekişmeli geçen maçlarla nefesleri kesti. 4 kategoride 35 takımın katıldığı turnuvada büyükler kategorisinde Trakyagücü, gençler kategorisinde Erşan Kuneri, yıldızlar kategorisinde Haddini Bilbao ve küçükler kategorisinde Stay High şampiyonluğa uzandı

Ziya Berhan Kılıç anısına “pota kanatlarımızın altında” sloganıyla düzenlenen Saray Streetball 2021 turnuvası, renkli ve çekişmeli geçen maçlarla nefesleri kesti.
TURNUVAYA ZİYA BERHAN KILIÇ’IN ADI VERİLDİ
Saray Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ziya Berhan Kılıç Saray Streetball Turnuvası,13-15 Ağustos tarihleri arasında Atatürk Ortaokulu basketbol sahasında düzenlendi. Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Çorlu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü (ÇBSK) Basketbol A Takım kaptanı Ziya Berhan Kılıç’ın adı turnuvaya verildi. Maçların oynandığı alana üzerinde Ziya Berhan Kılıç’ın fotoğrafı bulunan ‘Anısını Sahalarda Yaşatacağız’ yazılı pankart asıldı.
TURNUVA SEYİRCİDEN TAM NOT ALDI
Üç gün süren turnuva hem sporcu hem de izleyici katılımıyla dikkatleri üzerine çekti. 4 kategoride 35 takımın katıldığı turnuva, birbirinden zevkli ve çekişmeli maçları ile seyircilerden tam not aldı.

DERECEYE GİRENLER
Büyükler kategorisi
Şampiyon Trakyagücü, ikinci Veni Vidi Vici.
Gençler Kategorisi
Şampiyon Erşan Kuneri, ikinci Sadrazamın Sağ Turnikesi
Yıldızlar Kategorisi
Şampiyon Haddini Bilbao, ikinci Team Mamba
Küçükler Kategorisi
Şampiyon Stay High, ikinci Legends
En centilmen takım ŞKİ.
Yıldız kategorisi en iyi oyuncu Sarp Arslan Aksoy.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler