Saray’da yaşayan Ömer V., kendisinden ayrılmak isteyen sevgilisi Cansu Ç.’yi tabancayla yaralayıp kaçtı. Ardından sosyal medyadan tehditler yağdıran Ömer V., Cansu C.’nin birlikte olduğunu düşündüğü İbrahim Y.’ye otomobilde giderken ateş açtı. İbrahim Y., saldırıdan yara almadan kurtulurken polis, kaçan saldırganı yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Saray’da ikamet eden Ömer V. ayrılmak isteyen sevgilisi Cansu Ç.’yi tabancayla vurup kaçtı.
3 KURŞUNLA YARALADI
Saray’da yaşayan Ömer V., daha önce sevgilisi olan ve aralarında yaşanan sorunlar nedeniyle ayrıldığı Cansu Ç., ile yeniden birlikte olmak için önceki gün buluştu. Buluşmada genç kadının yeniden birlikte olma teklifini reddetmesi üzerine öfkelenen Ömer V., üzerinde taşıdığı tabanca ile Cansu Ç.’yi vurup, olay yerinden kaçtı. Ayakları ve kalçasına aldığı 3 kurşunla yaralanan Cansu Ç., çevredekilerin haber vermesi üzerine gelen ambulansla Saray Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
SOSYAL MEDYA HESABINDAN MESAJ PALAŞTI
Saldırıdan sonra kayıplara karışan Ömer V., sosyal medya hesabından, “Her şeyin yalanmış senin beni aldattın. Ben bunları hak etmedim. Ölesiye sevdim ölücemde zaten yaşamıyorum. Sen yokken yanımda olmuyor. Sende hak ettiğini alacaksın Cansu! Sen iki ayaklarının üzerinde durmaya hak etmiyorsun. Canlarımız bedenlerimizden çıkana dek birlikte olmaya söz vermiştik. Ben sözümü tutuyorum. Uzun bir hayat senin olsun. Sevdiğim kadın hoşçakal” diye yazdı.
BİR BAŞKA KİŞİYE DAHA SALDIRDI
Polisin her yerde aradığı Ömer V., dün de, tabanca ile yaraladığı Cansu Ç.’nin sevgilisi olduğunu düşündüğü bir kişiye otomobiliyle seyir halindeyken aracına tabanca ile ateş açtı. Araçta bulunan kişi şans eseri saldırıdan yara almadan kurtuldu. Polis, iki saldırının faili Ömer V.’yi yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.
Haber: DHA