Saray Belediyesi’nin organize ettiği TÜYAP Kitap Fuarı’na katılım organizasyonu her yıl olduğu gibi yine büyük ilgi gördü. Belediye’nin tahsis ettiği 21 otobüsle Kitap Fuarına giden Saraylılar, satın aldıkları kitapları tanınmış yazarlara imzalatma şansını da yakaladılar.

KİTAP FUARINA GENÇLER YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ
Saray Belediyesi’nin düzenlediği organizasyonda, Saraylı vatandaşlar 21 otobüslük bir konvoyla yazın dünyasının kalbine yolculuk yaptı. Her yıl, TÜYAP Kitap Fuarı gezilerini geleneksel hale getiren Saray Belediyesi, bu yıl da İstanbul’daki uluslararası fuara gezi düzenledi. Her yaş grubundan katılımla gerçekleştirilen geziye gençler yoğun ilgi gösterdi.
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER
21 otobüslük bir konvoyla bölge ölçeğinde rekor bir katılım sağlayan Saray Belediyesi’ne TÜYAP yetkilileri teşekkürlerini iletti.
“ÖZELLİKLE GENÇLERİN EDEBİYAT VE SANATLA UFUKLARINI AÇMAYI HEDEFLİYORUZ”
Konuyla ilgili konuşan Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, her yıl rutin hale getirdikleri bu geziyle özellikle gençlerin edebiyat ve sanatla ufuklarını açmayı hedeflediklerini belirtti. Kültürün, edebiyatın ve sanatın insanların dünyaya bakışını olumlu yönde değiştirebilen en etkili durumlar olduğunu hatırlatan Başkan Nazmi Çoban gezinin düzenlenmesinde emeği geçen Saray Belediyesi personeline, rekor katılım sağlayan Saray halkına ve özellikle gençlere teşekkür etti.