Örnek bir projeye imza atan Saray’ın tek kitapçısı Serüven Kitabevi, ‘Saray’dan Van’a her ay onlarca kitap’ projesi kapsamında ikinci grup kitapları Van Erciş’e bağlı Şeker Fabrikası Ortaokulu’na gönderdi. Doğu ile Batı arasında gönül köprüsü kuran Serüven Kitabevi sahibi Faruk Akdemir, sosyal medya hesabından Saray halkına projeyi büyütme çağrısında bulundu.

HER AY ONLARCA KİTAP VAN’A GİDECEK
Örnek bir proje başlatan Saray’ın tek kitapçısı Serüven Kitabevi, ‘Saray’dan Van’a her ay onlarca kitap’ projesi kapsamında ikinci grup kitapları Van Erciş’e bağlı Şeker Fabrikası Ortaokulu’na gönderdi. Serüven Kitabevi, Doğu ile Batı arasında kurulan gönül köprüsü ile Van’daki kardeş okula hediye kitap göndermeye devam edecek.
TEŞEKKÜR ETTİ
Projeye destek olanlara sosyal medya hesabı üzerinden teşekkür eden Serüven Kitabevi sahibi Faruk Akdemir şu ifadelere yer verdi:
“İkinci ay kitaplarımız da Van’a ulaşmış. Sizi çok seviyoruz çocuklar. Bütün Saray halkını dayanışmayı büyütmeye çağırıyoruz. Kampanyamıza destek olan Süleyman Doğankal, Ahmet Talay, Serdal Çelik, Alper Karahan, Tuncay İmuk, Cemil Duyar’a, BENDİS Saç Tasarım emekçileri ve Nazegül Baki’ye, Saray Gazetesi Emekçilerinden Kübra Yavuz’a, LİHKAB Mühendislik’ten Esra Arnus’a çocuklarımız adına binlerce kez teşekkür ediyorum.”