Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Saray Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Cumartesi günü Cumhuriyet İlkokulu Bahçesi’nde iftar programı düzenledi.

BAŞKAN ÖZEN VE YÖNETİMİ DAVETLİLERLE YAKINDAN İLGİLENDİ
Saray Esnaf ve Sanatkârlar Odası ile Saray Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Cumartesi günü Cumhuriyet İlkokulu Bahçesi’nde iftar yemeği verdi. Davetlileri kapıda karşılayan Başkan Ali Özen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, iftar programının başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için yoğun çaba sarf etti. Akşam ezanın okunması ve okunan dualarla birlikte yüzlerce esnaf orucunu açtı. Saray Esnaf Odası ve Kooperatif Başkanı Ali Özen, yaptığı kısa konuşmada 11 ayın sultanı Ramazan ayında düzenledikleri iftar programına katılım gösteren herkese teşekkür etti. Saray’ı buluşturan iftar programında Semazen, Hacivat ve Karagöz, Aşık ile Maşuk gösterileri izleyenlerden büyük alkış aldı.
GENİŞ KATILIM OLDU
Geniş katılımın olduğu iftar yemeğine Saray Belediye Başkan V. Fuat Ünal, Tekirdağ Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sami Kayın, Cumhuriyet Halk Partisi Saray İlçe Başkanı Akın Aytaç ve Yönetimi, Ak Parti İlçe Yönetimi, MHP İlçe Yönetimi, İYİ Parti İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, çevre ilçelerin sivil toplum kuruluşu başkanları, muhtarlar ve çok sayıda esnaf katıldı.
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİ
Başkan Ali Özen ve Yönetiminin başarılı bir organizasyon gerçekleştirdiğini belirten katılımcılar, iftar sonrası Başkan Ali Özen ve Yönetimine teşekkürlerini iletti.