6.7 C
Saray

Saray’ın kızları madalyadan madalyaya koştu

En Çok Okunanlar

Tekirdağ Yıldızlar ve Gençler İl Kros yarışmalarına her yıl olduğu gibi bu yılda Saray’ın kızları damga vurdu. Gençler kızlar kategorisinde Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi’nin birinci, Kemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci olurken, yıldızlar kategorisinde İhsan Uzun Ortaokulu hem kızlarda hem de erkeklerde birinciliği elde etti

Saray’ın kızları Tekirdağ’da düzenlenen İl Kros Yarışmalarına damga vurdu.

Ali Naki Erenyol Anadolu Lisesi’nin genç kızlarda takım olarak birinciliğe koştuğu yarışlarda, Serap Karaduman, Ecrin Nur Tüfekçi, Merve Demirkapu, Ayça Jandar, Mısra Filiz ve Eylül Nisa Savur’dan oluşan Kemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci oldu. Bireysel koşuda birinciliği elde eden Eylül Nisa Savur, Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Ferdi Genç Kızlar B kategorisinde Sıla Yeltekin 4. oldu.

Yıldızlar kategorisinde kız ve erkek takımları ile il birincisi olan İhsan Uzun Ortaokulu, Saray’ın gururu oldu.

Kemalpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin elde ettiği başarıyı değerlendiren Beden Öğretmeni Bayram Çetinkaya, “Çok güzel bir yarıştı. Çok çalıştık. Hedef 1.’likti ama nasip değilmiş.1.’nin bizden olması en azından bizi sevindirdi. Şampiyonada yarışmak kızlarımızı mutlu edecektir ve özgüvenlerini güçlü kılacaktır. Gençlerimizin sporlara daha çok ilgi duyması için okulumuz adına çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Önceki İçerikSaray Spor 3’te 3 yaptı
Sonraki İçerikSüte büyük zam!
- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler