Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma ve Koordinasyon Birimi’ne bağlı olan Saray Otobüs Terminali, Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışma ile yenilendi. Dış cephe boyama, çatı tadilatı ve tuvaletlerde yapılan yenileme çalışmaları vatandaşlar tarafından beğeni toplarken, terminalin Nazırlar Caddesi kısmında kalan bölümdeki yazıhanelerde çatı tadilat yapılmamış olması dikkat çekti. Ramazan FİŞEK – Saray Gazetesi

saray otobüs terminali yenilendiÇALIŞMALAR SONRASINDA GÜZEL GÖRÜNÜM KAZANDIRILDI

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Ulaştırma ve Koordinasyon Birimi bünyesinde bulunan Saray Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yenileme çalışması gerçekleştirdi. Yapılan çalışmalar sonrasında otobüs terminali Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kurumsal rengi olan yeşil ve lacivert renklere boyandı. Çalışmalar kapsamında ücretli tuvalet hizmeti alanda fayans yenilendi ve tuvalet argümanları değiştirildi.

YAZIHANE ÇATILARI TADİLAT İSTİYOR

Terminalin ortasında bulunan dükkanların çatı tadilatı da Tekirdağ Büyükşehir’in çalışmaları kapsamında gerçekleştirilirken, Nazırlar Caddesi kısmında kalan yazıhanelerin ihtiyacı olan çatı tadilatının gerçekleştirilmemesi dikkat çekti. Yazın sıcak kışın ise su sızdırdığı bilinen yazıhane çatılarının ulaşım firmalarına ve hizmet almaya gelen vatandaşlara zorluk yarattığı biliniyor.

saray otobüs terminali yenilendi2TEŞEKKÜR ETTİLER AMA…

Konu hakkında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Saray Otobüs Terminali esnafı, firma çalışanları ve vatandaşlar “Yenileme çalışmalarından dolayı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a teşekkür ederiz. Fakat hala eksikliklerimiz var. Binalarımız çok eski ve çatı tadilatına ihtiyacımız var. Kira fiyatlarımız çok yüksek. Yapılan çalışmalarla birlikte daha kullanışlı bir otobüs terminalimiz oldu ve bu çalışmaların sürdürülmesini istiyoruz.” ifadelerini kullandılar.