23.7 C
Saray

Sevtuğ ile Onur Restaurant’ta eğlencenin tam vakti

En Çok Okunanlar


2015 yılında çıkarttığı İlk Aşkım Son Seferim adlı maxi single ile sesi, tarzı ve danslarıyla büyük beğeni toplayan ve yerli Jennifer Lopez olarak anılan Sevtuğ Kasapbaşoğlu, Onur Restaurant’ta Cuma ve Cumartesi akşamları sevenleriyle buluşuyor. Muhteşem sesi ve dans performansıyla Onur Restaurant’ta eğlencenin tam vakti diyen Sevtuğ, izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşatıyor.

SEVTUĞ İLE DOLUDİZGİN EĞLENCE DEVAM EDİYOR
Yerli Jennifer Lopez olarak anılan Sevtuğ Kasapbaşoğlu ile eğlence Cuma ve Cumartesi akşamları Onur Restaurant’ta doludizgin devam ediyor. Muhteşem sesi ve dans performansıyla Sevtuğ izleyenlere unutulmaz bir akşam yaşatıyor. Yerli Jennifer Lopez Sevtuğ 30 Kasım Cuma ve 1 Aralık Cumartesi 21.00-02.00 saatleri arasında Onur Restaurant’ta sevenleriyle buluşuyor. Sizde canlı müzik eşliğinde, muhteşem doğa manzarasında eğlencenin tam vakti diyorsanız 0541 690 47 18- 0282 768 26 36 nolu telefonlarından rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Adres: Pazarcık Mah. Midye Caddesi No:113 Kıyıköy Yolu: 1.km.
SEVTUĞ KASAPBAŞOĞLU KİMDİR?
2015 yılında çıkarttığı İlk Aşkım Son Seferim adlı maxi single ile sesi, tarzı ve danslarıyla ilgi gören ve yerli Jennifer Lopez olarak anılan Sevtuğ Kasapbaşoğlu, bu yaza damgasını vuran teklisi Tam Vakti ile oldukça iddialı. 10 yıldır sahnelerde 10 dilden performans gösteren, çocuk yaşlardan beri TV’lerde sunuculuk ve oyunculuk yapan ve aslında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Tıbbi Biyolojik Bilimler Bölümü mezunu olup halen Adli Tıp Enstitüsünde yüksek lisans öğrencisi olan Sevtuğ yeni şarkısının toplumun tüm kesimlerince beğenileceğine ve tam not alacağına inanıyor.

escort izmir

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler