Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Kültürel Etkinlikler kapsamında şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın’ın ‘Atatürk’ün İzinde Cumhuriyet Yolunda’ isimli söyleyişisi gerçekleşti. Söyleşi sonunda bir konuşma yapan Sunay Akın, “Tekirdağ Atatürk ve Cumhuriyet aşığı insanların şehridir” dedi.

SUNAY AKIN TEKİRDAĞLILARLA BULUŞTU
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından organize edilen kültürel etkinlikler kapsamında şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın’ın ‘Atatürk’ün İzinde Cumhuriyet Yolunda’ isimli söyleyişi gerçekleşti. Çerkezköy OSB Konferans Salonunda gerçekleşen söyleşiye Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
“TEKİRDAĞ’DA OLMAKTAN SON DERECE MUTLUYUM”
Söyleyişi sonunda konuşma yapan Sunay Akın, Tekirdağ’da olmaktan son derece mutlu olduğunu belirterek “Tekirdağ Atatürk ve Cumhuriyet aşığı insanların şehridir.  Beni Tekirdağlılarla buluşturan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine çok teşekkür ediyorum” dedi. Etkinlik sonunda Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Behçet Atlı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak adına Sunay Akın’a çiçek takdim etti.