16.7 C
Saray

Taşyasan ve Ertan ailelerinin mutlu günü

En Çok Okunanlar

Saray’ın tanınan simalarından Ali Taşyasan’ın kızı Özlem Taşyasan hayatını Saray Belediye Meclis Üyesi Cemil Ertan’ın oğlu Onur Ertan ile birleştirdi

Özlem Taşyasan ve Onur Ertan Pazar akşamı Onur Restoran’da düzenlenen görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Çiftin nikahını Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak kıyarken, çiftin nikah şahitliklerini Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş ve Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç yaptı. Düğün töreninde Özlem ve Onur çiftinin mutluluğu gözlerinden okunurken gecenin ilerleyen saatlerine kadar gönüllerine eğlenen davetliler çiftin mutluluğa ortak oldu.

Taşyasan ve Ertan ailelerinin konuklarıyla yakından ilgilendiği geceye, CHP Tekirdağ Milletvekili Dr. İlhami Özcan Aygun, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç, Muratlı Belediye Başkan Yardımcısı Ufuk Gençtürk, TBMM Danışmanı Hakan Özgül, CHP Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nurten Yontar, Trakya Kent Konseyleri Başkanı Dr. Yücel Ayaz, 2009-2019 Saray Belediye Başkanı Nazmi Çoban, Trakya Anadolu Canlar Derneği Başkanı Nevzat Şimşek, Siyasi Parti ve STK Temsilcileri, Saray Belediye Meclis Üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler