10 senedir Büyükyoncalı Yeniköy’de emlak sektöründe faaliyet gösteren Tekbir Emlak ikinci şubesini Saray merkezde açtı. Son dönemde yoğunlaşan emlak talebine yanıt vermek için Saray’da şube açtıklarını söyleyen Tekbir Emlak Firması’nın sahibi Sürmeli Yıldız, Saray’da emlak sektörünün gelişmeye açık olduğu dile getirdi.
tekbir-emlak-ikinci-subesini-acti1Tekbir Emlak ikinci şubesini Kemalpaşa Mahallesi Mezarlık Caddesi Çukuryurt Kavşağı karşısı No: 66 açtı.
MAHALLELERE İLGİ YOĞUN
Büyükyoncalı Yeniköy’den sonra ikinci şubelerini açmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyleyen firma sahibi Sürmeli Yıldız, “10 senedir Büyükyoncalı Yeniköy’de emlak sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda Saray’da ikinci şubemizi açtık. Saray’da gelişime açık olan emlak sektörü, jeotermal su kaynağının bulunması ve doğalgaz çalışmalarının başlaması ile daha da hareketlendi. Özelikle Saray’ın mahallerine yoğun bir ilginin olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumun nedeni ise Büyükyoncalı’da satılık tarla ve arsa sayısında azalmanın olması ve Saray’ın mahallelerinde fiyatların daha uygun olmasıdır.
tekbir-emlak-ikinci-subesini-actiKALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET SUNUYORUZ
Tekbir Emlak 10 yıldır müşterilerine sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla, yeni şubesinde emlak alım ve satım işlerini gerçekleştirmeye devam edecektir. Hesabını kitabını düşünen, uygun fiyata tarla ve arsa almak isteyen bütün vatandaşlarımızı Tekbir Emlak ofislerine davet ediyoruz.”