Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni lokali gerçekleştirilen coşkulu törenle açıldı.

KATILIM YOĞUN OLDU
Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni lokali törenle açıldı. Süleymanpaşa ilçesi sahilinde bulunan Rıhtım Sokak’ta gerçekleştirilen lokalin açılışına siyah- beyazlı kulübün başkanı Fikret Orman, Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Atakan Tuncel ve siyah beyazlı takıma gönül vermiş Beşiktaş taraftarları katıldı.
“HEP BERABER İYİ MUTLU GÜNLERİMİZ OLSUN”
Açılış öncesi bir konuşma yapan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Hepinizi şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına saygılarımla selamlıyorum. Hayırlı olsun, Atakan Tuncel ve bütün yönetim kurulu arkadaşlarını tebrik ediyorum. Epey bir emek vermişler. İnşallah hayırlara vesile olur. İnşallah, burada güzel günleriniz geçer. Bizim de size güzel günleri yaşatacak zamanımız, enerjimiz hep olur. Hep beraber iyi mutlu günlerimiz olsun.” ifadelerini kullandı.
KURDELE KESİLDİ
Açılış konuşması sonrası Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman ve protokol üyeleri açılış kurdelesini keserken dernek lokalinde incelemelerde bulunup Beşiktaşlı taraftarlar ile fotoğraf çektirdiler.