Tekirdağspor 14 günlük kamp programının ardından iki gün izin yaparak yönetim kurulu toplantısını bu gün kulüp binasında gerçekleştirdi. Teknik heyetin ve yönetim kurulunun katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda kamp döneminde yeni transferlerin takıma adaptasyonu ve takım kadrosundaki oyuncular hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Ramazan FİŞEK – Saray Gazetesi

TEKİRDAĞSPOR İÇİN BİRLİKTELİK SEFERBERLİĞİ 2“SEZONA İYİ BİR GİRİŞ YAPACAĞIMIZA İNANIYORUM”

Teknik Direktör Alpaslan; “Kamp süresince olumsuz bir olay yaşamadım. Takımın motivasyonu üst derecede. Genç oyuncular takıma çabuk adapte oldu bu sezon genç oyunculardan çok faydalanacağız, uzun bir lig bizi bekliyor kulübün maddi imkanlarını göz önüne alarak orta saha ve forvet takviyesiyle sezona iyi bir giriş yapacağımıza inanıyorum.” dedi. İstanbul AKP Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Şentop, Tekirdağ AKP Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ AKP İl Başkanı Cüneyt Yüksel ve Süleymanpaşa AKP İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar Tekirdağspor Yönetimini ziyaret ederek Tekirdağspor’un sorunları ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulundu.

“YEREL YÖNETİMLE KOORDİNELİ ÇALIŞARAK ÇÖZECEĞİZ”

Önemli açıklamalarda bulunan Milletvekili Mustafa Yel; “Tekirdağspor’un içine düştüğü maddi krizin bir an önce çözüme kavuşturulacağı projeyi gerçekleştirmeye çok yakınız. Esasında yerel yönetimlerin bu konu üzerine ciddi bir şekilde eğilmesi gerek fakat görüyorum ki Tekirdağspor gerçekten maddi ve manevi olarak yalnız bırakılmış. Kulüp yönetimi elinden geldiği kadarıyla üzerine düşen görevi yerine getirmiş. Tekirdağspor 50.yılını yaşarken anlık müdahalelerle sonuca götürmek çözüm değil. Tesisleşme, alt yapı ve sürekli maddi destek getirecek projeleri masaya yatırmalı. Biz üzerimize düşen görevi yerel yönetimle koordineli çalışarak çözeceğiz. Tekirdağspor’un düştüğü dar boğazın içinden bu sene kalıcı olarak çıkarmaya gayret edeceğiz.” dedi.