REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Gazetesi

Türk Müziği Topluluğu yaza konserle veda etti

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Türk Müziği Topluluğu yaza konserle veda etti
1.375
02 Ekim 2019 - 9:45
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Saray Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava konserleri, Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğunun Yaza Veda Konseri ile sona erdi. Şef Salih Demirci yönetimindeki Türk Müziği Topluluğu, Saraylılara Türk Müziği ziyafeti sundu.

Saray Belediyesi tarafından düzenlenen açık hava konserleri sona erdi. Yaza veda konseri kapsamında 30 Eylül Pazartesi akşamı Atatürk Alanında Şef Salih Demirci yönetiminde Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu sahne aldı.
“ÇOLUK ÇOCUK AİLE ORTAMI İÇİNDE SOKAKTAYIZ VE SANATLAYIZ”
Konser öncesi bir açılış konuşması yapan Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş şunları ifade etti:
“ Eylül ayı dünyada anlamlı bir gün ile başladı. 1 Eylül Dünya Barış Günüydü. Bugün de Eylül’ün son günü. İlçemiz bakımından huzurlu geçmiştir. Sonbahara anlamlı bir giriş yaptık. Can kaybı ve mal kaybının yaşanmadığı bir depremi de hep beraber atlattık ama umutlarımızı taşımak adına yeri geldiğinde bilime, yeri geldiğinde imana, yeri geldiğinde sanata sığındık. Bu akşam yine Saray’da kendi imkanlarımızla örgütlediğimiz sanat akşamlarından birisi. Eylül ayına elveda diyoruz. Meydanların halka ait olduğu bir Saray’ı hep beraber organize ediyoruz bunun da mutluluğu var içimizde. Çoluk çocuk aile ortamı içinde sokaktayız ve sanatlayız. Bu tip organizasyonları sadece 3-4 saat içinde organize edebilen Sosyal İşler ve Kültür Müdürümüz Arif Naci Öngören’e, Halkla İlişkiler Müdiremiz Esra Akkan Selimoğlu’na ve onun idaresindeki personelimiz Aytaç Gonce’ye çok teşekkür ediyorum. Ve Saray’ın kendi insanlarından, burada ikamet eden insanlarımızdan müteşekkil halk korosunun Türk Sanat Müziği korosunun hep birlikte ortaya koyacağı performansı sizleri izlemeye davet ediyorum. Saray’da hayatın yükü ile beraber eğlence de kaderimiz olsun.”
SAMİ AKSU GECEYE RENK KATTI
Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş’in ardından sahne alan Şef Salih Demirci yönetimindeki Türk Müziği Topluluğu, birbirinden güzel şarkıları ile Saraylılara unutulmaz bir akşam yaşattı. İzleyiciler arasında bulunan TRT Sanatçısı Sami Aksu, Şef Salih Demirci’nin ricasını kırmayarak sahne aldı ve geceye renk kattı.
BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Birbirinden güzel şarkıları ile Saraylılara unutulmaz bir akşam yaşatan Saray Belediyesi Türk Müziği Topluluğu büyük beğeni topladı.
BAŞKAN ERKİŞ ŞEF DEMİRCİ’YE ÇİÇEK TAKDİM ETTİ
Konser sonunda Saray Belediye Başkanı Özgen Erkiş, Şef Salih Demirci’ye teşekkür ederek çiçek takdim etti.

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Saray Gazetesi’nde yer alan yazılar kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek kullanılabilir.