MHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Faik Uzun, 23 Aralık Pazar günü Saray Belediyespor’un yöneticilerini, teknik heyeti ve futbolcularını Yalçın Restaurant’ta kahvaltıda ağırladı.

UZUN SARAY BELEDİYESPOR’U KAHVALTIDA AĞIRLADI
MHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Faik Uzun, 23 Aralık Pazar günü Saray Belediyespor Yönetimine, teknik heyete ve futbolculara Tekirdağ Süper Amatör Ligin lideri Saray Belediyespor’a ilk devrenin son maçında Sağlamtaşspor maçı öncesi Yalçın Restaurant’ta kahvaltı organizasyonu düzenledi. Kahvaltı organizasyonuna MHP Saray İlçe Başkanı Lütfü Mercan, MHP Saray Belediye Başkan Aday Adayları Mümin Buluş, Yusuf Duman, Serdar Sezen, MHP Saray İlçe Yöneticileri ve Saray Belediyespor tam kadro katıldı.
“SARAY BELEDİYESPOR’UN VE İLÇEMİZDEKİ SPOR KULÜPLERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”
Saray Belediyespor’lu futbolcularla yakından ilgilenen MHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Faik Uzun, “Saray Belediyespor kurulduğu günden günümüze kadar özveri ve hırsla yoluna devam etmektedir. Bugün ise bulunduğu konum Tekirdağ Süper Amatör Ligin lideri olarak emin adımlarla ilerlemektedir. Tüm yöneticilerimize, teknik heyete ve futbolcu kardeşlerime gösterdikleri özveri ve başarılarından dolayı teşekkür ederim. Saray Belediyespor’un ve ilçemizdeki spor kulüplerinin her zaman yanındayız. İmkanlarımız doğrultusunda takımlara sahip çıkmaya çalışıyoruz. Saray Belediyespor- Sağlamtaşspor öncesi futbolcu arkadaşlarımıza destek olmak için bu moral kahvaltısını organize ettik. Futbolcu kardeşlerime ve tüm Saray Belediyespor camiasına lig boyunca başarılar diliyorum” dedi.
TEŞEKKÜRLERİNİ İLETTİLER
Saray Belediyespor Kulübü Yöneticileri ve futbolcuları kahvaltı jesti için MHP Saray Belediye Başkan Aday Adayı Faik Uzun’a teşekkürlerini ilettiler.