3 yıldır İngiltere’de Wimbledon tenis turnuvasında görev alan Saraylı Aysel Engin, büyük bir başarıya imza attı. Saray’ı gururlandıran Aysel Engin, Dünyanın en büyük Grand Slam turnuvası olan çim kort Wimbledon tenis turnuvasında Türkiye’yi ana tablo hakemi olarak temsil etti.

DÜNYANIN EN BÜYÜK TENİS TURNUVASINDA TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETTİ
3 yıldır Türk Tenis Federasyonu tarafından İngiltere’de Wimbledon tenis turnuvasında görevlendirilen Saray’lı Aysel Engin, büyük bir başarıya imza attı.  Engin, Dünyanın en büyük Grand Slam turnuvası olan çim kort Wimbledon tenis turnuvasında Türkiye’yi ana tablo hakemi olarak temsil etti. Saray’ın gururu olan Aysel Engin, daha önce 3 yıl Dubai Tennis Championship Wta ve Atp Word Tour turnuvalarında gösterdiği başarılardan dolayı final hakemi olarak kortta yer aldı.
“BÜYÜK GURUR”
Turnuva ile ilgili değerlendirmede bulunan Aysel Engin “ Milyonlarca insanın önünde dünyaca ünlü oyuncuların oyunun bir parçası olmak bambaşka bir heyecan. Türkiye’yi Dünya’nın en büyük tenis turnuvasında hakem olarak temsil etmek çok büyük gurur. Benden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen babam Ayhan Engin’e ve aileme çok teşekkür ediyorum” dedi.