CHP PM Üyesi Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 94.yıl dönümü sebebiyle kutlama mesajı yayınladı. Yüceer, ”Ulusumuzun kurtuluşunun ve bağımsızlığının müjdecisi olan bu zafer, ülkeleri işgal altında bulunan yoksul bir halkın, zorluklara ve yoksulluklara aldırmadan inanç ve kararlılıkla vatan toprağını nasıl savunduğunun en görkemli destanıdır. ”dedi.

Kübra YAVUZ-Saray Gazetesi

YÜCEER, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLADI EN GÖRKEMLİ DESTAN

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer yayınladığı mesajda, “Bugün, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkomutanlığındaki ordularımızın kazandığı en büyük zaferin 94’üncü yıldönümü. Ulusumuzun kurtuluşunun ve bağımsızlığının müjdecisi olan bu zafer, ülkeleri işgal altında bulunan yoksul bir halkın, zorluklara ve yokluklara aldırmadan inanç ve kararlılıkla vatan toprağını nasıl savunduğunun en görkemli destanıdır”.

BU MİRASA SAHİP ÇIKMAK HEPİMİZİN VAZGEÇİLMEZ GÖREVİDİR

Bu Büyük Zafer insanımızın en zor koşullarda bile tek yürek olarak mücadele ettiğini tüm dünyaya göstermiştir. O gün bu büyük zaferi kazanan Mustafa Kemal Atatürk ve kahraman ordumuz bizlere Cumhuriyeti miras bırakmışlardır. Bu mirasa sahip çıkarak, ülkemizi daha ileriye götürmeye çalışmak hepimiz için vazgeçilemez ve ertelenemez bir görevdir.

MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM

Bu Büyük Zafer’in 94’üncü yıldönümünde, başta Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanları ile bu toprakları vatan yapan Aziz Şehitlerimiz ve Gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”