23.7 C
Saray

Yüceer: Bayram geleceğe dair umudumuzu artırsın

En Çok Okunanlar

Kurban Bayramı’na ilişkin bir mesaj yayınlayan Dr. Candan Yüceer, “Günlerimiz, adalet, demokrasi, hak ve hukuk mücadelesiyle geçse de bayramlar yaşadığımız zor günleri bir nebze de olsa unutturmakta, geleceğe dair umut aşılamaktadır. Tekirdağlı hemşerilerim ve tüm yurttaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım” dedi

CHP PM Üyesi Tekirdağ Milletvekili Dr. Candan Yüceer, Kurban Bayramı’nın toplumsal kucaklaşmanın, sevginin ve dostluğun sembolü olduğunu belirtti ve şu ifadeleri kullandı:

“Bayramlar, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma duygularının güçlendiği günlerdir. Tüm vatandaşlarımızın sadece bayramlarımızda değil; adalet ve eşitlikle harmanlanmış bir şekilde her gün birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşamaları en büyük temennimdir.

Bayram sabahları ile başlayan neşe ve huzuru başka hiçbir günde bulamayız. Yan yana olmanın, dayanışmanın verdiği güç ile geleceğe umutla ve mutlulukla bakarız. Geleceğe dair umut beslerken, mutlulukla bayramı yaşarken, bir taraftan da ülkemizin gerçeği olan işsizlik, yolsuzluk, liyakatsizlik ve adaletsizliği unutamaz, görmezden gelemeyiz. Bayramların daha mutlu, daha umutlu geçebilmesi için yoksulluğun, yolsuzluğun, liyakatsizliğin ve yasakların ortadan kaldırıldığı; hakkın, hukukun ve adaletin tesis edildiği bir Türkiye’yi hep beraber kuracağız.

Dr. Yüceer, sözlerini şöyle sürdürdü, “Koronavirüs salgını etkisinde geçireceğimiz bu ikinci Kurban Bayramı’nda hepimiz salgına karşı önlemlere dikkat etmeli, gerekli önlemleri almalıyız. Bir sonraki bayramımızın salgın gölgesinde değil, sağlıkla geçmesini temenni ediyorum. Salgınların, savaşların son bulduğu, işsizliğin, yoksulluğun, baskıların ve yasakların olmadığı bir ülke ve dünya özlemi ile Tekirdağlı hemşerilerimin ve tüm yurttaşlarımızın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

 

- İrmet Hospital -spot_img

Benzer Haberler

- Advertisement -spot_img

Saray'dan Haberler